Betlejem w Toruniu

Betlejem w Toruniu
Data: 2019-11-25 10:33:01
Kolejny raz w nadchodzącym czasie Bożego Narodzenia – 3 stycznia 2020r. odbędzie się w Toruniu (Arena Toruń) koncert „Betlejem w Polsce”. Jest to niezwykłe, profesjonalne wydarzenie o charakterze ewangelizacyjnym, dobroczynnym i kulturotwórczym. Dotychczas odbyło się łącznie 39 koncertów, w których uczestniczyło ponad 160.000 osób.
Gospodarzem i Patronem koncertu jest Bp Wiesław Śmigiel. Patronat objął także Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski Abp Stanisław Gądecki.

Cały dochód z wydarzenia wspiera akcję charytatywną. Każdy kto zakupi bilet na koncert lub płyty „Betlejem w Polsce”, zostaje Ambasadorem Miłosierdzia. Fundusze pozyskane dzięki tej akcji pomagają realizować lokalne dzieła ewangelizacyjne oraz wsparcie dla osób potrzebujących.
W tym roku, na koncercie w Toruniu wystąpią: Arka Noego, Avraham Maya, Natalia Niemen, Kasia Wilk, Gabi Gąsior, Aga Musiał, Magda Bereda, Marek Piekarczyk, Skubas, Mietek Szcześniak, Andrzej Lampert, Mate.O i in.

Bilety na koncert oraz płyty będzie można nabyć w Księgarni Diecezjalnej w Toruniu, na furcie Kurii Diecezjalnej oraz zamówić mailem przez Wydział Duszpasterski Kurii: wydzial.duszpasterski@diecezja-torun.pl. Bilety są do nabycia w cenie: 50, 60 i 80 zł.
 
Polecamy: